Contact

OCMW-Zoutleeuw
Prins Leopoldplaats 3
3440   ZOUTLEEUW
Tel.  011/78.92.10 (algemeen nummer)
Fax  011/78.45.69

Ondernemingsnummer: 0212-187-401

Voorzitter

Etienne Wouters  
Telefonisch via secretariaat: 011/78.92.21

Secretaris

Pieter Vanhoutte  pieter.vanhoutte@ocmwzoutleeuw.be
Telefonisch via algemeen nummer of secretariaat

Financieel beheerder

Nele Deroy  nele.deroy@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.18

Stafmedewerker-Jurist    

Guy Vansimpsen  guy.vansimpsen@ocmwzoutleeuw.be
Telefonisch via algemeen nummer of secretariaat

Secretariaat

Administratief medewerker

Anne Lampers anne.lampers@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.21

Stafmedewerker interne zaken

Katrien Marckelbach katrien.marckelbach@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.14

Personeelsdienst

Deskundige administratie/interne zaken

Natalie Thiry natalie.thiry@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.16

Administratief medewerker

Elly Vanrijkel elly.vanrijkel@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.28

Stafmedewerker interne zaken

Katrien Marckelbach katrien.marckelbach@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.14

Financiële dienst

Financieel beheerder

Nele Deroy  nele.deroy@ocmwzoutleeuw.be  
Tel. 011/78.92.18

Juridische dienst

Stafmedewerker- jurist

Guy Vansimpsen guy.vansimpsen@ocmwzoutleeuw.be
Telefonisch via algemeen nummer of secretariaat

Sociale Dienst – Dienst Schuldbemiddeling - Thuisdiensten

Stafmedewerker-jurist

Guy Vansimpsen  guy.vansimpsen@ocmwzoutleeuw.be
Contact via maatschappelijk werker

Maatschappelijk werker

Greta Reekmans greta.reekmans@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.11

Anja Bergé anja.berge@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.12

Veerle Knops veerle.knops@ocmwzoutleeuw.be
Tel.  011/78.92.13

Karen Lowet karen.lowet@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.24

Sanne Roosen sanne.roosen@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.12

Nele Lesuisse nele.lesuisse@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/58.63.98

Administratief medewerker

Nadine Spapen nadine.spapen@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.10

Woonzorgcentrum De Vesten

Vragen opname via:

Greta Reekmans greta.reekmans@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.11

Anja Bergé anja.berge@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.12

Veerle Knops veerle.knops@ocmwzoutleeuw.be
Tel.  011/78.92.13

Karen Lowet karen.lowet@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.24

Sanne Roosen sanne.roosen@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.12

Nele Lesuisse nele.lesuisse@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/58.63.98

Adm. Dagelijks Verantwoordelijke

Marleen David marleen.david@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.17

Hoofdverpleegkundige

Carine 's Heeren carine.sheeren@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.31

Verpleegkundige

Tatjana Desmet tatjana.desmet@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.80

Kinesitherapeute

Imke Hoebrechts imke.hoebrechts@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.34

Ergotherapeute

Lara Poelmans lara.poelmans@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.39

Deskundige Animatie

Ine Neven  ine.neven@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/58.63.22

Keuken

Chef-kok

Ludwig 's Heeren ludwig.sheeren@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.37

Kok

Kim Thijs kim.thijs@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.37

Patrimonium

Secretaris (beheer gebouwen)

Pieter Vanhoutte  pieter.vanhoutte@ocmwzoutleeuw.be
Telefonisch via algemeen nummer of secretariaat

Stafmedewerker-Jurist (pachten, verkopen en bossen)   

Guy Vansimpsen  guy.vansimpsen@ocmwzoutleeuw.be
Telefonisch via algemeen nummer of secretariaat

Architect - projectmedewerker (beheer gebouwen)

Ine Schrooten ine.schrooten@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.89

Technisch onderhoud gebouwen en patrimonium

Raf Hinnisdaels raf.hinnisdaels@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.88

Geert Poffé geert.poffe@ocmwzoutleeuw.be
Tel. 011/78.92.87

GSM 0494/71.60.72